František Josef a Alžběta Bavorská

Historická přednáška Mudr. Petra Minaříka

Sobota 26.5.2018 - 19:30 | Vstupné dobrovolné | FB

 

 

František a Alžběta, takový pěkný pár ... Příběh císařských manželů v soumraku monarchie.

Další díl z cyklu historických přednášek Mudr. Petra Minaříka. Přijďte se zaposlouchat do poutavého povídání o historii českých zemí tak, jak není běžné jí objevovat.

 

Těšíme se na Vás!

 

SvatbaFest

Sobota 19.5.2018 od 9h | FB událost
Vstupné dobrovolné "kloboukovné"

 

"Letošní první ročník Svatba festu je připraven nejen pro naše kamarády a známé, ale pro všechny milovníky života, dobré hudby a pohodové atmosféry.

Jelikož ještě nemáme vlastní pozemek, uskuteční se letošní festival v přátelských prostorách staré hospody v Chlenech. Za možnost využití těchto prostor vděčíme a moc děkujeme rodině Šimkových. Další info naleznete zde! "

 

Během dne budou probíhat různé workshopy (třeba acrojóga nebo zpívání pro zdraví) - pokud možno venku v malebném dvorku Zoltan Baru. Večer se i vnitřní prostory rozezní hudbou a zpěvem. Pokud bude počasí sdílné, bude venkovní oheň plát a zahřívat nás ve dne v noci :)

 

Kromě jiných zahrají naši oblíbení Goji... je na co se těšít!

Co nám tělo říká…

Celodenní setkání v pohybu a tanci, pohybem k improvizaci, improvizací k pohybu.

Sobota 26.5.2018 - 10:00-17:00 | 450Kč | FB

 

Rádi bychom pozvali ženy a muže na den prožitý v pohybu a tanci v krásném autentickém prostředí sálu Staré hospody a venkovské zahrady. Setkání pro všechny ty, které pohyb a tanec nějak oslovuje, ale i odrazuje. Za použití principů Labanovy analýzy těla a základních pohybových vzorců podle I. Bartenieff, Vás bude doprovázet slovem a hudbou na dobrodružné cestě k objevování Vašeho autentického pohybu Lenka Jančíková.

Pomocí jemných technik budeme objevovat prostor v nás a kolem nás. Postupně sloupneme nánosy naučených pohybů, vrstvu po vrstvě, tak, abychom se dostali k pohybům vlastním, tím se nám uvolní tvořivá energie k improvizaci nejen v pohybu, ale i v životě. Toto setkání by mělo být probuzením a povzbuzením dřímající kreativity a tvůrčích sil, ukrytých v každém z nás.


VÍCE INFORMACÍ O PROGRAMU A O LEKTORCE >