Noc v Oborohu 2020

25. leden 2020 |20:00

 

Skupina Oboroh oslaví 31 let. Tradiční akce „NOC V OBOROHU“ proběhne 25. 1. 2020

v Zoltan baru /stará hospoda/ ve Chlenech u Kostelce n.O..

 

„Čeká nás oslava - za 31 let existence máme za sebou přes tisíc koncertů (50 v zahraničí), několik společných vystoupení s Filharmonií HK, vydaných 11 řadových alb (cca 30 tisíc prodaných) a k tomu já a Slávek Klecandr po dvou sólovkách. Je tedy z čeho vybírat.

Na 31. narozeniny vybereme muziku, která se na oslavu hodí,“ říká zakládající člen Oborohu Roman Dostál.

 

Hostem připravované "Noci v Oborohu" bude dlouholetý kamarád Franta Černý z Čechomoru.

Na závěr zahraje k tanci a oddechu THE FORK - Vidlička (cover B. Dylan, Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival)

 

Co dodat?  Těšíme se na naše věrné publikum, které vždy poslední sobotu v lednu dojde na NOC V OBOROHU a zaraduje se společně s námi, že Oboroh i po tolika letech stále žije, skládá a hraje.

 

Vstupné 200Kč

Občerstvení, Plzeňské pivo

 

FB událost >

AC/DC tribute + 4 Watty

15. únor 2020 | 20:00

 

Zase po roce na domácí půdě se na vás těší AC/DC Tribute.

Těšit se můžete na osvědčenou klasiku, kterou jsou děla a zvon, ale taky na pár novinek. Po koncertě následuje zábava s kapelou 4 Watty.

Předprodej vstupenek za 150Kč ve ,,staré"  hospodě ve Chlenech, v Kostelci nad Orlicí v květinářství Pomněnka (Tyršova 10, tel.: 494320417), nebo na telefonu 608 933 313.

Na místě, pokud nějaké vstupenky zbydou, budou za 200Kč.

Točené pivo Plzeň také bude :)

 

Těšíme se na vás. Salute!!!

 

FB událost >

Francouzský večírek

20. březen 2020 | 19:00

 

Tradiční jarní francouzský večer v rámci festivalu Frankofonie, který organizuje pardubická francouzská aliance! Koncept již veleznámý a oblíbený - tématické občerstvení za doprovodu hudby. Tentokrát večer zvukově vyplní skupina CafeBaret, která o sobě mluví takto:

 

"Jsme hudební uskupení z oblasti Broumovska vystupující jako trio či kvartet. Hrajeme v obsazení harmonika, piano/kytara, kontrabas, flétna a perkuse. Náš repertoár tvoří zejména francouzské písně kdysi zpívané po přístavních zákoutích, putykách, kavárnách a vinárnách. Naše harmonikářka pochází z kanadského Québecu. Postupem času jsme se zaměřili i na další oblasti lidové písně – irskou, cikánskou, židovskou a slovenskou aj. Je nám blízká kulturní všehochuť, tedy Café Baret – multi-kulti hudební kabaret."

 

Těšíme se na Vás!

Retropárty

21. březen 2020 | 19:00

 

Bližší informace podáme co nejdříve!